درباره ما

داروسل وب سایت رسمی داروخانه شبانه روزی ولیعصر است .

اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی محصولات داروخانه است که به صاحب امتیازی آقای دکتر مرادی, به منظور اطلاع رسانی و آشنائی هرچه بهتر مصرف کنندگان از محصولات داروخانه راه اندازی شده است .

بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه میکند ،که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می باشد.

داروسل نیز با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه را دارد. لذا با این هدف وب سایت داروسل اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی و آرایشی, مکملها, تجهیزات پزشکی و ارتوپدی داروخانه در محیط وب نموده است.

مسلما داروسل قصد فروش دارو را ندارد, زیرا دارو حتما با حضور بیمار و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی و دکتر داروساز داروخانه میسر می باشد. اما با راه اندازی این وب سایت امید است تا مشتریان محترم قبل از حضور فیزیکی در محیط داروخانه بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی, مقایسه و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از داروخانه نمایند.

طراحی سایت
X